Göller Turu

Göller Turu
2 Gündüz 2 Gece
449
rezervasyon

KISA AÇIKLAMA:

2. Tur : 9-11 Ekim 2020

GEZİLECEK YERLER:

Bolu,Abant,Yedi Göller,Gölcük,Ormanya Hobbit Evleri,Sapanca,İznik Gölü,Maşukiye

KALKIŞ NOKTALARI:

25 Eylül 2020 Akşam: Saat 20:00 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü),20:15 ÜÇYOL Metro giriş önü Konak İstikameti ( Ziraat Bankası Önü),20:30 BAYRAKLI ÜST GEÇİT Otobüs Durağı 20:40 KARŞIYAKA Anıt-Karşısı. 20:50 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 21:00 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı,21:15 BORNOVA Ege Üniversitesi Hastane Önü

KONAKLAMA :

1 Gece El Garden Otel Maşukiye Y.P.KOnaklama

TUR TARİHİ :

Gidiş Tarihi : 25 - Eylül - 2020
Dönüş Tarihi : 27 - Eylül - 2020

Göller Turu

 BOLU ABANT-YEDİGÖLLER-GÖLCÜK-ORMANYA HOBİT EVLERİ-İZNİK GÖLÜ-SAPANCA GÖLÜ-MAŞUKİYE -SAPANCA ORMANYA HOBİT EVLERİ FARKI İLE...   

MAŞUKİYE’de  EL GARDEN OTEL KONAKLAMA FARKI 

 Sosyal Mesafe ve Tüm Hijyen Kurallarına Uygun Dezenfekte Edilmiş Turizm Araçlarımızla

                            2.Tur : 09-11 EKİM 2020                                                   

 1.Gün Akşam 25 Eylül 2020                                                                                                       

Akşam: Saat 20:00 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü),20:15 ÜÇYOL Metro giriş önü Konak İstikameti ( Ziraat Bankası Önü),20:30  BAYRAKLI ÜST GEÇİT Otobüs Durağı 20:40  KARŞIYAKA  Anıt-Karşısı.  20:50 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 21:00 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı,21:15  BORNOVA  Ege Üniversitesi Hastane Önünden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza  başlıyoruz.  AKHİSAR,BALIKESİR, KOCAELİ, İZMİT, SAKARYA güzergahını takip ediyor ve yolumuz üzerinde uygun tesislerde alacağımız molalarımız sonrası sabah erken saatlerde BOLU’ya ulaşıyoruz.

2.Gün : 26 Eylül 2020                                                                                                                  

Bolu’da uygun bir yerde alacağımız ( ekstra ) sabah kahvaltımızın ardından,ABANT GÖLÜ’ne gitmek üzere tekrar otobüsümüzde yerlerimizi alıyoruz.Abant Gölü’ne ulaştığımızda,meşe,köknar,dişbudak, çam, kavak,kayın ve gürgen ağaçlarının,dağ çiçeklerinin,meyveli bitkilerin arasında huzur bulacağınız ve bol bol oksijen soluyacağınız bu ortamda yürüyüşlerimizi gerçekleştiriyoruz.Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ’nde,muhteşem doğa manzaraları’nı fotoğraflarımıza ekleyip, GÖLCÜK GÖLÜ’ne hareket ediyoruz.Bir doğa cenneti olan Bolu Gölcük Gölü’nde,eşsiz göl ve doğa manzaralarını izleyebileceğimiz seyir teraslarında fotoğraflar çekip,yürüyüş parkurlarında gezintiler yapıyoruz.Yemyeşil ağaçlar ve ağaçların göle verdiği renk ile seyrine doyum olmayan güzellikler içerisinde geçireceğimiz keyifli zamanlar sonrası,BOLU’ya hareket geçiyoruz.Burada bizi bekleyen minibüslerle,güzel manzaralar YEDİGÖLLER Milli Parkı’na giriş  yapıyoruz.YEDİGÖLLER’de,SAZLIGÖL,İNCEGÖL,KÜÇÜKGÖL,DERİNGÖL,BÜYÜKGÖL,KURUGÖL ve SERİNGÖL’ü görüyor ve gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, piknik yaparak,keyifli saatler geçiriyoruz.Sonbaharda kızılın,ilkbaharda ise yeşilin bin bir tonuna bürünerek sunduğu muhteşem manzarasında doğa ile baş başa yorucu olmayan yürüyüşler yapıyoruz.Ardından Maşukiye’de bulunan otelimize gitmek üzere otobüsümüzde yerlerimizi alıyoruz.Kısa bir yolculuğumuz sonrası otelimize geliyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde.EL GARDEN OTEL MAŞUKİYE

 3.Gün : 27 Eylül 2020                                                                                                                    

Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrası otelimizden ayrılıyor ve turumuza SAPANCA GÖLÜ ile başlıyoruz.Ardından,MAŞUKİYE’ye ulaşıyoruz.Ormanlar arasında yer alan MAŞUKİYE’de,tertemiz ve bol oksijenli havasını soluyarak gezintimize başlıyoruz.Maşukiye’nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor.Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler“buraya gelen aşık olur”denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu doğa harikası yerde rehberimizin anlatımlarıyla turumuzu tamamlıyoruz.. Buradan, eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na  doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür.Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü,Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır.İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır.Ormanya Doğal Yaşam Parkı,53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor.Ala geyikler,ceylanlar,karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor.'Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı da gezerek bu güzel anılar biriktirip İzmir dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Vereceğimiz uygun molalr ile geç saatlerde İZMİR’e ulaşıyor ve bir başka AYD TOUR organizasyonumuzda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişilik Ek
Yatak
1. Çocuk Taksitler
25 / Sep / 2020 2 Gün 2 Gece 449 559 449 359

 • Tur bedeli ödenmediği takdirde rezervasyon kesinlik kazanmaz
 • Turlarımızda, rezervasyon önceliğine göre, koltuk numarası verilir.
 • Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan AYD TOUR TURİZM sorumlu değildir. Değerli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
 • Trafik Kanunu gereğince koltuklarda bulunan  emniyet kemerlerinin seyahat-tur süresince takılması zorunlu olup,aksi haldeki durumlarda AYDTOUR TURİZM!in sorumluluğu yoktur.
 • Ekstra düzenlenen organizasyonlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.
 • Tur esnasında araçta unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 • Turlarımızda kişi sayısıyla orantılı olarak araçlarımız,Minibüs ( 12-15 ,Midibüs ( 21-27 ) veya  Otobüs (36-42) olabilir
 • Tur esnasında Ön görülmesi mümkün olmayan sebeplerden hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk trafik vb.veya rehberin belirlediği sürelere misafirlerin uymamaları sebebi ile, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
 • Ziyaret edilen yerlerde Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • Acenta,gerekli gördüğü hallerde aynı  standartlarda/kalitede olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.
 • 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklamalarında iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.  ( Araçta koltuk fiyata dahil değildir ) 
 • Akşam yemekleri otellin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir. Bölge şartlarına göre alkollü içecek bulunmayabilir.
 • Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir
 • Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası paketi yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.
 • Bazı Otellerde 3’lü odalarda ek olarak açılır kapanır yatak olabilmektedir.3 kişi kalacak misafirlerimiz turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır
 • Tur programı AYD TOUR ( AYD TURİZM ORG.HİZM.TİC.LTD.STİ) kayıt sözleşmesi ile bir bütündür.
 • Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı AYD TOUR ’da saklıdır. Turun iptalini bizzat bildirmek zorundadır.Ödenen ücret misafirlerimize ödendiği şekilde iade edilir.
 • İsteğe bağlı / Ekstra turlarda yeterli sayıda katılımcı olmadığı takdirde yapılmaz.
 • Otellerde oda dağılımına göre, deniz, doğa, dağ manzaralı aynı kat şeklinde yaptırma olanağımız yoktur. Oteller  müsaitlik  durumlarına göre oda dağılımı yapmaktadır.
 • Tüm yolcularımızı tur dönüşümüzde  araca bindikleri noktalara bırakıyoruz.Geri dönüşte misafirlerimizin farklı duraklarda inme talebi yapmamalarını rica ederiz.

DAHİL OLANLAR

 • Lüks ve dezenfekte edilmiş turizm araçlar ile Ulaşım 
 • Programda belirtilmiş olan tüm çevre gezileri
 • Maşukiye ELGARDEN OTEL’de 1 Gece Y.P.Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti.
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • AYD TOUR refakati-güvencesi

DAHİL OLMAYANLAR

 • Müze,Ören Yeri ve Tüm Milli Park Giriş ücretleri.
 • 1.Gün yolda alınacak Sabah Kahvaltısı ve gezi süresince Öğle yemekleri
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek,İçecek Harcamaları
 • Minibüs Ücretleri
 • Otellerde Belirlenen Ekstralar
 • 65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır.